slayt-2

KURUMSAL

Otomotiv yan sanayi, gıda tesisleri, mutfak eşyaları ve endüstriyel mutfaklar, yapı-dekorasyon, petro kimya endüstrisiyle yüksek sıcaklığa dayanıklı ekipmanların ve parçaların üretiminde hem uzun ömürlü hem de hijyen olması nedeniyle korozyon direnci ve sürtünme mukavemeti yüksek olan paslanmaz çelik mamulleri kullanılmaktadır.

Tarihsel gelişimi yeni bir çağ yaratan, üretim-tüketim ilişkileri ile toplumsal dönüşümleri tetikleyen bu ürünün tüm aşamaları akademik bilim ve teknolojideki yüksek atılımları takip ederek gerçekleşmiştir.

Kurumumuz, kullanım miktarı kalite ve ekonomik değerin göstergesi konumuna yükselmiş önemli bir yaşam kültürü olan paslanmaz çeliğin akademi’sidir.


HAKKIMIZDA

Firmamız, konusunda uzmanlığının bilinci ve bu bilginin sorumluluğunu taşıyan bir görevin akademi’sidir. Marka ve kalitesini dünyaya kanıtlamış lider üreticilerin paslanmaz ürünlerinin ithalat ve satışını yapan kurumumuz;

AISI 304, 304L, 309, 309S, 310, 316, 316L, 316Ti, 321, 430 kalitelerde geniş stok olanaklarıyla paslanmaz çelik mamulleri olan, Sac, Boru, Lama, Profil, Çubuk (mil), Fittings, Köşebent ürünlerini, kullanım ve pazarlamanız için sunmaktadır.